Contactpersonen Internationaal per FC-school

Elke school van het Friesland College heeft een eigen contactpersoon Internationaal. Denk je erover om een buitenlandse stage te doen? Of ben je gewoon benieuwd naar de mogelijkheden? Vraag eerst de contactpersoon van jouw school om meer informatie. En natuurlijk kun je ook altijd contact opnemen met Sabine Schroten of Jeanine Meertens van het International Office!

FC schoolContactpersonen
School voor Commercie en Dienstverlening

Chris Lijs
Email: c.lijs@fcroc.nl
Telefoon: (088) 060 2743

Gerrit Mijkes
Email: g.mijkes@fcroc.nl

Telefoon: (088) 060 2746

 School voor Zorg, Service en Welzijn

Alice la Roi
Email: a.a.laroi-richter@fcroc.nl

Telefoon: (088) 060 2168

Lean van Eekelen
Email: l.vaneekelen@fcroc.nl
Telefoon: (088) 060 3475

School voor Techniek & Technologie

Jeroen Berntsen
Email: J.berntsen@fcroc.nl
Telefoon: (088) 060 2927
Mobiel:  06-12830121

Corlienke de Jong
Email: c.de.jong@fcroc.nl
Telefoon: (088) 060 3271

CIOS, school voor Sport & Bewegen

Frans Robertus
Email: f.w.robertus@fcroc.nl
Telefoon: (088) 060 3205

D’Drive

Rim Bleeker
Email: r.bleeker@fcroc.nl
Telefoon: (088) 0602913

Alinda Kiel
Email: a.kiel@fcroc.nl
Telefoon: (088) 060 3358

Mbo Life Sciences

Anneke Uitterdijk- de Vries
Email: a.uitterdijk-devries@mbolifesciences.nl
Telefoon: (088) 060 2514